Özel Güvenlik

ITGS GROUP TEMİZLİK ve HİJYEN

 

Çözüm ve sonuç odaklı hizmet anlayışı:

 

Itgs group endüstri-üretim tesisleri, ticari ofisler, toplu yaşam alanları, okullar, hastaneler, akıllı binalar, bankalar,sigorta şirketleri v.b  ve temizlenebilir bütün ortamlar için gerekli olan tüm temizlik dallarında çözümler sunmaktadır. Bu çözümler proje bazında ve uygulanacak lokasyona göre farklılık göstermektedir.

 

Sektörel hizmet segmentleri:

 

  • Genel temizlik hizmetleri
  • İç mekan temizliği
  • Hijyen temizliği
  • İnşaat ve tadilat sonrası temizlik
  • Sert zemin temizliği ve cilalama
  • İç ve dış cephe cam temizliği
  • Böcek ve haşere ilaçlama


Çözümlerimiz ihtiyaca göre periyodik, dönemsel, yarı zamanlı, tam zamanlı ve proje bazlı olarak Farklılık göstermektedir. Ayrıca itgs group alanında uzman sektörel eğitimlerini tamalamış kurum kültürünü profesyonelce temsil edebilecek donanııma sahip kadrosuyla müşterilerden gelen tüm özel projelendirme taleplerine yanıt verebilmektedir.

 

Nitelikli hizmet anlayışı

İtgs group çözüm sunduğu tüm branşlarda olduğu gibi temizlik hizmetlerinde de ilk olarak üst düzey kalite standartlarına daha ileriye nasıl taşıyacağını planlar ve faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde stratejilerin ve standartların belirlenmesinde öncü olmayı hedefler. İtgs group kalite hizmet anlayışı çerçecvesinde kendilerini dünya çapında kanıtlamış firmaların ürünlerini, teçhizatlarını ve makinalarını çalışanlarının kullanımına tahsis etmektedir.

 

Kurumsal Çalışma Prensibi

Itgs group sunmuş olduğu çözüm süreçlerinde denetim ve kontrolünde periyodik bir yol izlemektedir. Akabinde herhangi bir beklenmedik durum söz konusu olduğunda bölge amirlerine ve kurum müdürlerine raporlama yapılarak problemin ivedi bir şekilde çözülmesi yoluna gidilir. Personel verimliliği ve devamlılığı açısından itgs group bazı diyagramlara sahiptir. Bunlar: iş kontrol cetvellleri,eğitim ihtiyaç analizi, denetim ve yerinde eğitim, raporlama ve müşteri memnuniyeti anketleridir. Elde edilen sonuçlar şirketimiz tarafından analiz edilmekle beraber hizmet verilen kurum yöneticileriyle de raporlama yoluyla paylaşılmaktadır.

 

Personel Hizmet Anlayışı

İTGS group sunduğu çözümlerin ‘İNSAN ODAKLI’ olduğunun farkındalığıyla personeline de aynı anlayışla yaklaşmaktadır. Çünkü biz biliyoruz ki müşterilerimizin memnuniyetini çalışanlarımızın memnuniyetini gerçekleştirdiğimiz oranda sağlayabiliriz. Müşterilerimize olan sorumluluğumuz kadar çalışanlarımıza da o denli sorumlu durumdayız ve bunun bilincinde hareket etmekteyiz.


 

 

Güvenlikte Bütünleşik Çözümler
Uzun süredir çalışmalarını, fiziki güvenlik, defansif güvenlik ve danışmanlık hizmetlerini veren ITGS, Dünya çapındaki teknolojileri TÜRKİYE için kullanılmasını sağlamaktadır. ITGS Güvenlik konusun da hizmet ve teknolojik anlamındaki tüm servisleri su... Devamı