Kurumsal

 

Nitelikli hizmet anlayışı

ITGS group çözüm sunduğu tüm branşlarda  ilk olarak üst düzey kalite standartlarına daha ileriye nasıl taşıyacağını planlar ve faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde stratejilerin ve standartların belirlenmesinde öncü olmayı hedefler. İtgs group kalite hizmet anlayışı çerçecvesinde kendilerini dünya çapında kanıtlamış firmaların ürünlerini, teçhizatlarını ve makinalarını çalışanlarının kullanımına tahsis etmektedir.

 

Kurumsal Çalışma Prensibi

ITGS group sunmuş olduğu çözüm süreçlerinde denetim ve kontrolünde periyodik bir yol izlemektedir. Akabinde herhangi bir beklenmedik durum söz konusu olduğunda bölge amirlerine ve kurum müdürlerine raporlama yapılarak problemin ivedi bir şekilde çözülmesi yoluna gidilir. Personel verimliliği ve devamlılığı açısından itgs group bazı diyagramlara sahiptir. Bunlar: iş kontrol cetvellleri,eğitim ihtiyaç analizi, denetim ve yerinde eğitim, raporlama ve müşteri memnuniyeti anketleridir. Elde edilen sonuçlar şirketimiz tarafından analiz edilmekle beraber hizmet verilen kurum yöneticileriyle de raporlama yoluyla paylaşılmaktadır.

 

Personel Hizmet Anlayışı

ITGS group sunduğu çözümlerin ‘İNSAN ODAKLI’ olduğunun farkındalığıyla personeline de aynı anlayışla yaklaşmaktadır. Çünkü biz biliyoruz ki müşterilerimizin memnuniyetini çalışanlarımızın memnuniyetini gerçekleştirdiğimiz oranda sağlayabiliriz. Müşterilerimize olan sorumluluğumuz kadar çalışanlarımıza da o denli sorumlu durumdayız ve bunun bilincinde hareket etmekteyiz.

 

Güvenlikte Bütünleşik Çözümler
Uzun süredir çalışmalarını, fiziki güvenlik, defansif güvenlik ve danışmanlık hizmetlerini veren ITGS, Dünya çapındaki teknolojileri TÜRKİYE için kullanılmasını sağlamaktadır. ITGS Güvenlik konusun da hizmet ve teknolojik anlamındaki tüm servisleri su... Devamı