Özel Güvenlik

ITGS GROUP ÖZEL GÜVENLİK


Sektörel  Segmentlerimiz


Perakende

Diğer sektörlerde olduğu gibi perakende sektörüde  Güvenlik konusunda kendine özgü riskler taşımaktadır. Bu risklerin neler olabileceğini en iyi şekilde etüd eden ITGS Group perakende sektöründe hizmet veren  süpermarketlere, alışveriş merkezlerine ve büyük ölçütlü mağazalara güvenlik çözümleri sunmaktadır.


Enerji

Sahip olduğu özellikler sebebiyle en yüksek risk grubunda yer alan ve ülkemizde gelişen ekonomiyle birlikte yabancı yatırımların artması ve hali hazırda faaliyet gösteren enerji  santralllerinin mevcudiyeti  ayrıca çalışma süreci içerisinde göstermiş oldukları üretim, dağıtım, depolama ve enerji hatları gibi faaliyetlerin  risk analiz çalışmalarını gerçekleştirip güvenlik çözümleri sunuyoruz.   Bu sektörün genellikle mücavir  alanlarda faaliyet göstermesi sebebiyle bu alanların güvenlik kon usundaki hassasiyetimiz  had safhadadır.

 

 

 

 

Endüstri-Üretim Ve Toplu Yaşam Alanları( Siteler )

 

Endüstri, üretim ve toplu yaşam alanlarında sunulacak olan güvenlik çözümleri farklılık göstermektedir. 

 

 • İç güvenlik
 • Çevre güvenlik

 

İç güvenlik:

 • Resepsiyon hizmetleri
 • Giriş ve nokta kontrolleri
 • Personel/misafir giriş-çıkış kontrolü
 • Güvenlik otomasyon yönetimi

Çevre güvenlik:

 • Güvenlik otomasyon yönetimi
 • Devriye hizmeti

 

Büyük ölçütlü fabrikalarda, üretim tesislerinde ve toplu yaşam alanlarında çalışan ya da ikamet eden kişi sayısının fazla olması ve gün içerisinde yoğun çalışma ortamı/misafir ziyareti sebebiyle kaotik bir durum oluşabilmektedir. Bu bağlamda risk ve ihtiyaç analizi en şekilde yapılmalı ve olabilecek en iyi güvenlikl çmözümü sunulmalıdır.

 

Logistic ve liman

Yerel ve uluslararası ticari ve insani faaliyetlerin globalleşen dünyada gün geçtikçe daha da önem arz etmesi ve  nakil edilen unsurun sağlıklı bir şekilde transfer edilebilmesi için

 

 • Risk ve ihtiyaç analizinin gerçekleştirilmesi
 • Bu alanlar için uygun personelle maksimum verimin hedeflenmesi
 • Fiziki güvenliğin elektronik güvenlikle ve alt yapı sistemiyle desteklenmesi

 

esas alınmalıdır. Zira kombine güvenlik sistemleri tehlike arz edebilecek unsuırlar için her zaman caydırıcı olmuştur.

 

 

 

Havacılık

 Hava yolu ile ulaşım hizeti günümüzde olduğu gibi gelecekte de en dikkat edlmesi gereken ve en hassas ulaşım yolu olmuştur. Zira hava araçlarının kalkışı ve inişi için sağlanan bütün şartların devamlılığı ve korunması esastır. Yapılacak profesyonel risk ve ihtiyaç analizi ile bu standartları yakalamak mümkündür. Bir gün içerisinde binlerce giriş çıkış hareketinin olduğunu düşünecek olursak verilecek güvenlik hizmetinin elektronik sistemlerle destekli ‘İNSAN ODAKLI’ olmak zorunda olduğunun da altını çizmek gerekir.

 

Telekominikasyon

Bilgi, tecrübe ve teknolojiyibir arada kullanan itgs group hizmet verdiği kurumların var olan beklentilerine odaklanarak çözümler sunmaktadır. Bu sektörde alt yapı güvenliği, giriş çıkış kontrolleri ,güvenlik otomasyon sistemleri hizmeti itgs groupun mevcut sektöre sunduğu çözümler arasında yer almaktadır.

 

Turizm otelcilik ve residence

Itgs group yükses standartlarda hizmet veren otel, tatil köyü ve residencelara elektronik güvenlik destekli ve ‘İNSAN ODAKLI’ güvenlik çözümleri sunmaktadır. Müşterilerin ve ikamet edenlerin kaldıkları müesseselerde kendilerini güven ve huzur içerisinde hissetmelerini sağlamaktayız.
Güvenlikte Bütünleşik Çözümler
Uzun süredir çalışmalarını, fiziki güvenlik, defansif güvenlik ve danışmanlık hizmetlerini veren ITGS, Dünya çapındaki teknolojileri TÜRKİYE için kullanılmasını sağlamaktadır. ITGS Güvenlik konusun da hizmet ve teknolojik anlamındaki tüm servisleri su... Devamı