Güvenlikte Bütünleşik Çözümler

 

Uzun süredir çalışmalarını, fiziki güvenlik, defansif güvenlik ve danışmanlık hizmetleri konusunda veren ITGS, Dünya çapındaki teknolojilerin de TÜRKİYE’de  kullanılmasını sağlamaktadır. 

ITGS Güvenlik Şirketi,  hizmet ve teknolojik anlamdaki tüm servisleri sunarken ,dünya devi markalar ve eğitim sistemleriyle de işbirliğini devam ettirmektedir.

Halen yürütülmekte olan güvenlik hizmetindeki sorunların tespit edilmesi , problemlerin giderilmesi , ek önlemlerin alınması, güvenlik işleyişi ile  ilgili prosedürlerin güncellenmesi, risk kontrol yöntemlerinin geliştirilerek yeni stratejilerin oluşturulması ve bu çerçevede hazırlanacak senaryolar dahilinde yerinde etkin denetim ve  eğitim , bizi diğer güvenlik firmalarından ayıran en önemli özelliğimizdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Güvenlikte Bütünleşik Çözümler
Uzun süredir çalışmalarını, fiziki güvenlik, defansif güvenlik ve danışmanlık hizmetlerini veren ITGS, Dünya çapındaki teknolojileri TÜRKİYE için kullanılmasını sağlamaktadır. ITGS Güvenlik konusun da hizmet ve teknolojik anlamındaki tüm servisleri su... Devamı